تبلیغات
زعفران نیوز کرمان(گلزار) - پیشنهاد بازدید کننده زعفران نیوز در رابطه با صادرات زعفران
زعفران نیوز کرمان(گلزار)

با سلام
من یک دانشجوی کشاورزی هستم که در مورد زعفران تحقیقاتی انجام داده ام و راه حلی هم برای صاذرات این محصول یافته ام که اگر مسئولان به ان بپردازند به راحتی می توانیم زعفران خود را به قیمت دلخواه در سراسر کشورهای دنیا به فروش برسانیم.
پیشنهاد من این است که مسئولین جهاد کشاورزی و شرکت های مرتبط و کارخانه های بسته بندی و هر کسی که به نوعی در خرید و فروش زعفران سهم دارد می توانند یک فراخوان همکاری به ایرانیان یا علاقه مندان به سرمایه گذاری در کشورهای مختلف بدهند و به انها نمایندگی فروش زعفران ایران را در کشور تحت سکونت انها بدهند و یک قیمت پایه ای که برای ما مناسب است برای زعفران مشخص کنند و بعد انها را در فروش قیمت دلخواه ازاد بگذارند تا تلاش انها برای بازاریابی بیشترشود.
بعد یا به صورت بسته بندی به انها زعفران را برای فروش بدهیم ویا به صورت عمده ای تا انها از صنعت ان کشور استفاده کنند و با نام ایران بسته بندی را داخل ان کشور انجام دهند.
مورد دیگر نحوه ی پیدا کردن افراد علاقه مند به همکاری است که میتوان از طریق سفارت های ایران در کشور های مختلف عمل کرد و همچنین برای پیدا کردن ایرانی های خارج از کشور و علاقه مند می توان از طریق تبلیغ در شبکه های فارسی ماهواره عمل کرد.
محاسن این طرح این است که :
1-قیمت ها تحت کنترل داخل است.
2-با توجه به پیشرفته بودن صنعت بسته بندی در بیشتر کشور ها نسبت به ایران  ما می توانیم از صنعت انها به نفع ایران با به کار گیری نمایندگی ها استفاده کنیم.
3-جلوگیری از تحریم و کارشکنی بیگانگان علیه زعفران ایران با رخنه نامحسوس در کشورها.
4-امکان تبلیغات برای زعفران ایران بیشتر می شود و به راحتی می توان سوء استفاده اسپانیا از زعفران ایران را به مردم دنیا فهماند.
5-این نمایندگی ها می تواند پایگاهی باشد برای بازاریابی محصولات دیگر ایران.
6-شناسایی صنعت بسته بندی برتر در دنیا و وارد کردن به داخل کشور.
و...
در پایان از همه درخواست دارم که برای زعفران ایران که در دنیا مظلوم است تلاش کنند.
همچنین اینجانب امادگی همکاری با کلیه ی ارگان ها و دادن اطلاعات بیشتر به انها را دارم و می توانم برای تحقق این هدف به مسئولان کمک کنم.
(محسن دهقانی
 )yaghian@gmail.com ایمیل:

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 بهمن 1388 توسط hamid vafae
سایت تبادل لینک خودکار